Hakkımızda

Bodrum Evden Eve Nakliyat

Hakkımızda

Bodrum Nakliyat, 2000 yılından bu yana aralıksız olarak ev eşyası, büro, şirket, villa ve değerli eşya nakliyesi yapmaktadır. Firmamız, uzman personeli, filosu ve her türlü eşyalarınız için gerekli araçlarıyla sizlere evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Yılların deneyimi ve birikimiyle, evden eve nakliyat sektöründe her gün gelişen ve genişleyen servis anlayışımızla değerli eşyalarınızı, yeni adresinize güvenle taşıyoruz. Eşyalarınızın taşınması sırasında kullanılacak eşya tipine özel ambalajlama ve paketleme malzemeleri belirlenir.

Bodrum Evden Eve Nakliye hizmeti için size en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Bunun için önce, taşınacak evinizi yada ofisinizi, fabrikanızı, sizin müsait olduğunuz bir gün ziyaret etmekteyiz. Amacımız, hangi tür araç ve ne kadar malzeme gideceğini tespit etmektir. Bu iş için kaç personelin yeterli olacağını anlamaktır. Çok iyi bir analizle size en uygun ve sağlıklı bir fiyat veririz. Bu verdiğimiz fiyat eşyalarınızın analizi yapıldıktan sonra net bir fiyattır.

Bodrum Nakliyat olarak bu güne kadar bir çok başarılı bodrum evden eve nakliyat işlemi gerçekleştirdik. İşimizi büyük bir özen ve saygıyla yapıyoruz ve gerçekleştirdiğimiz her başarılı evden eve nakliyat işleminden ve sonrasında müşterilerimizin elde ettiği memnuniyetten gurur duyuyoruz.

thumb

K3 Yetki Belgesi

Bodrum Evden Eve Nakliyat

Bodrum Evden Eve Nakliyat K3 Yetki Belgesi

Evinizi taşırken dikkat edeceğiniz en önemli şeylerden biri de Evden Eve Nakliyat firmasının Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen K3 Yetki Belgesine sahip olup olmadığıdır. Bu en önemli anınızda güvensiz evden eve nakliyat firmaları ile karşılaşmamak için görüştüğünüz bodrumdaki evden eve nakliyat firmasının yetki belgesi olup olmadığına mutlaka dikkat etmelisiniz. Bodrum Nakliyat olarak sahip olduğumuz K3 Yetki Belgesini inceleyebilirsiniz.

Bodrum Nakliyat ile Taşınmayı Kolaylaştırın!

Ücretsiz Keşif Randevusu Alın veya Bizi Arayarak Uygun Fiyat Teklifi Alın.

Referanslarımız

Bizi Tercih Eden Bazı Kurumsal Firmalar

Teb
IngBank
YapıKredi
Vakıfbank
Hilton
Kılıç Holding
Çağdaş Holding
Teknosa